Лазерне гравіювання та УФ-друк у надійній друкарні

Ультрафіолетовий друк – один із нових напрямків у сфері поліграфії. Технологія дозволяє наносити зображення на вироби з різних матеріалів, сувенірну продукцію тощо. За допомогою лазерного маркування виконується високоякісне гравіювання та маркування. Отримане зображення відрізняється високою деталізацією, чіткістю, точністю незалежно від матеріалу, на який наноситься, та його розміру.

 

Послуги з УФ-друку та лазерного гравіювання надає компанія Mark.Hub. Основний напрямок – брендування сувенірів. Креативна команда організації допомагає створювати унікальні рішення для бізнесу клієнтів.

 

Особливості послуг

 

Вартість лазерного гравіювання та УФ-друку розраховується залежно від тиражу. Замовити можна гравіювання та УФ-друк на:

 

— сувеніри;

— презенти;

— клавіатури;

— будь-які вироби із пластику, металу, кераміки, скла;

— ювелірні вироби й так далі.

 

Завдяки нанесенню персональної інформації звичайні вироби з гравіюванням стають оригінальними та ексклюзивними подарунками. Клієнт отримує унікальні промо-презенти та бізнес-сувеніри.

 

Переваги послуг

 

Варто відзначити ефективність одержуваних малюнків, довговічність та надійність зображень. Для друку використовується сучасне високотехнологічне обладнання, що забезпечує можливість отримувати продукцію з рядом переваг:

 

— екологічна безпека, відповідність санітарним нормам, нешкідливість;

— універсальність – наносити зображення можна на різні матеріали.

 

Також відзначається стійкість до впливів зовнішніх факторів, у тому числі t-перепаду, низьких і високих температурних показників, сонячного випромінювання, вологи.

 

Замовлення виконуються оперативно, забезпечено високу швидкість роботи, завдяки чому в короткий термін можна виконувати досить об'ємні замовлення. Наприклад, одиничні (разові) гравіювання виконуються протягом чверті години. Також робляться відразу обручки, клавіатури. Забезпечуються мінімально можливі терміни й для оптових замовлень.

 

Mark.Hub – компанія досвідчена, яка постійно удосконалює навички, техніки, технології, що дає можливість надавати високоякісні послуги.

 

Клієнти можуть робити замовлення на ультрафіолетовий друк та лазерне гравіювання онлайн. Менеджери друкарні надають докладну інформацію про послуги, допомагають з оформленням замовлення на виготовлення необхідного товару.

 

Послуги компанії доступні у будь-якому регіоні України. Замовнику слід зробити замовлення й буде організовано оперативну доставку готової продукції по країні.

 

Источник