Легке та приємне задоволення: що придбати в інтим-бутику, якщо потрапили в нього вперше

Інтим-бутик – це місце, яке здатне якщо не перевернути уявлення про інтимну близькість, то суттєво покращити її якість. Кількість товарів, які допоможуть досягти піку задоволення чоловікам, жінкам та парам, дуже велика, і вони надзвичайно різноманітні. Якщо раніше не відвідували такі магазини, рекомендуємо це зробити якнайшвидше.

Лубриканти: легке проникнення та надзвичайні відчуття

Думаєте, що лубрикант потрібен лише тим, у кого проблеми з природною змазкою? Ні, це не так, подібні гелі здатні подарувати надзвичайно приємні відчуття, причому обом партнерам. Які ж вони бувають:

  1. Класичні. Наносяться на статевий член саме в тому разі, якщо є проблеми зі змазкою вагіни через певні обставини. Такі лубриканти на водній основі необхідні для секс-іграшок: вони мають різні типи поверхні, тому введення без додаткової змазки може викликати дещо дискомфортні відчуття.
  2. Анальні. Спеціальні склади, що містять анестезійні компоненти, тому проникнення менш дискомфортне, а дарує лише насолоду від стимуляції анальних рецепторів. Використовують такі як при сексі з партнером, так і при застосуванні іграшок: пробок, ланцюжків, плагів, масажерів простати.
  3. Оральні лубриканти. Крім змащування, вони також дають буквально приємні смакові відчуття. Це робить процес ще захопливішим. Окремі види змазки для мінету сприяють збільшенню слиновиділення.

Лубриканти – це те, з чого варто почати, адже вони здатні подовжувати тривалість статевого акту, збуджувати завдяки додатковим компонентам у складі. Залишилось лише підібрати те, що вам підходить.

Вібратори для клітора

Цей пристрій здатний подарувати дуже приємні відчуття та довести до множинного оргазму. Причому його можна застосовувати як у тих випадках, коли прагнете задовольнити себе самостійно, так і на етапі прелюдії чи безпосередньо під час сексу з коханим. Використовуйте його самі або покажіть своєму партнеру, як вам буде приємно. Це точно освіжить ваші стосунки та внесе в них різноманіття.

Вібратор для клітора дуже привабливий тим, що він буває схожий на абсолютно звичні речі: пензлик для макіяжу, помаду чи навіть на прикрасу. Однак лише вам буде відомо основне призначення, і це збуджуватиме ще сильніше. Важлива перевага – вони дуже доступні за ціною, а компактні розміри дозволять носити вібратор з собою куди завгодно.

Еректильне кільце

Це пристосування, яке допоможе подовжити тривалість статевого акту. Воно просте у використанні. Якщо виберете модель із додатковим функціоналом (наприклад, з анальним стимулятором), то відчуття матимете безмежно приємні.

Новости Чернигова