Лідер Kalush Orchestra анонсував українських виконавців на шоу Євробачення та висловив сподівання на перемогу України

СТРАСБУРГ-КИЇВ. 16 лютого. УНН. Лідер Kalush Orchestra Олег Псюк, відповідаючи на запитання кореспондента УНН під час пресконференції у стінах Європарламенту, повідомив, що на цьогорічному шоу, яке пройде в межах конкурсу Євробачення, будуть представлені українські виконавці.

Цитата

«Так, Євробачення буде проводитися у Великій Британії, але ми дуже сподіваємось, що все ж врахується і там буде якась наша українська айдентика. І я думаю, що там для нас буде доволі хороша атмосфера. Я знаю, що там також будуть ще українці виступати. І, власне, ми. Тому дуже сподіваємося, що все буде добре, і сподіваємося, що Україна виступить так цього року, що на наступний рік Євробачення вже будемо приймати в Україні», — розповів Олег Псюк.

Однак, хто саме з українських виконавців буде представлений на шоу у Великій Британії, відмовився говорити, адже це ще не є повністю відкритою інформацією.

Він також анонсував на початку березня вихід нової композиції гурту під назвою Changes.

Доповнення

Цього року захід відбудеться у Великій Британії, а саме — у Ліверпулі, адже проводити його в Україні, яка стала переможницею Євробачення 2022 року, небезпечно. Розпочнеться конкурс 9 травня.

Україну на конкурсі представить дует TVORCHI.

Джерело: УНН