Лівий берег Дніпра. Сили оборони відбили атаки, йдуть заходи з розширення плацдарму – карта


Лівий берег Дніпра. Сили оборони відбили атаки, йдуть заходи з розширення плацдарму – карта

Українські морпіхи (Фото: Володимир Зеленський)

Впродовж доби на лівому березі Дніпра Сили оборони відбили шість атак російських окупантів та проводять заходи з розширення плацдарму, про це йдеться у зведенні Генерального штабу ЗСУ.

Читайте нас в Telegram: тільки важливі та перевірені новини

«На лівому березі річки Дніпро на Херсонському напрямку завдяки мужності та професійності українських морських піхотинців у взаємодії з іншими підрозділами Сил оборони вдалося закріпитися на декількох плацдармах», – повідомляють військові.

Українські захисники продовжують утримувати займані рубежі, відбили шість атак загарбників та проводять заходи щодо розширення займаного плацдарму, зазначає Генштаб.

OSINT-проєкт Deepstate фіксує ситуацію так: звільнено 5,51 кілометра квадратних на лівому березі поряд з тимчасово окупованими Олешками, 186,46 квадратних км належать до «сірої зони» — поки не можна встановити, хто контролює цю територію. Також дослідники фіксують атаку окупантів у районі села Кринки.


Лівий берег Дніпра. Сили оборони відбили атаки, йдуть заходи з розширення плацдарму – карта

  • 17 листопада у Морській піхоті ЗСУ заявили про закріплення на трьох плацдармах на лівому березі Дніпра.
  • У Генштабі ЗСУ підтвердили операцію на лівому березі Дніпра: військові назвали одну з головних цілей – відтіснити загарбників якнайдалі від правого берега, щоб убезпечити цивільних від постійних російських обстрілів.
  • Представник ГУР припустив, що російські окупанти намагатимуться перегрупуватися на лівобережжі Херсонщини у відповідь на закріплення Сил оборони на декількох плацдармах.
  • Президент опублікував знімки із бійцями Сил оборони, які ведуть бої на лівому березі Дніпра
  • На Херсонщині на лівому березі Дніпра українські захисники знищили важку вогнеметну систему «Солнцепек».

Читайте також: «Тримаємо пальці схрещеними»: Генштаб Естонії про оборону Авдіївки та лівий берег Дніпра

Джерело

Новости Чернигова