Львівську митницю очолив підполковник СБУ


Львівську митницю очолив підполковник СБУ

Андрій Кузнік новий в.о. начальника Львівської митниці (Фото: Львівська митниця/Facebook)

Державна митна служба України призначила Андрія Кузніка на посаду виконувача обов’язків начальника Львівської митниці. Про це повідомляє пресслужба Львівської митниці.

Кузнік понад 17 років проходив службу в органах Служби безпеки України на оперативних та керівних посадах: від оперуповноваженого регіонального органу до заступника начальника управління у Центральному апараті СБУ. Військове звання – підполковник. Останнє місце роботи – начальник Рівненської митниці.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес у Telegram: коротко про важливе

Навчався у Національній академії СБУ, за фахом – юрист. Другу освіту здобув у Київському національному університеті імені Т. Г. Шевченка, на факультеті «Фінанси, банківська справа та страхування». Також отримав диплом Національного авіаційного університету за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування». Займається науковою роботою у сфері державної безпеки при НА СБУ.

Кузнік змінив на посаді в.о. голови Львівської митниці Олега Шахрая, термін повноважень якого закінчився у середині лютого. Він очолив Львівську митницю у серпні минулого року терміном на три місяці. У листопаді його контракт продовжили ще на три місяці.

За тиждень до закінчення контракту Шахрая, СБУ та Державне бюро розслідувань провели масштабну спецоперацію на митницях вздовж усього західного кордону. Обшуки провели у центральному апараті Держмитслужби та восьми регіональних митницях, включно з Львівською.

  • 9 вересня 2022 року на Львівській митниці пройшли обшуки: ДБР підозрювало незаконне пільгове розмитнення авто.
  • 1 лютого 2023 року Кабмін призначив нового в.о. начальника Держмитслужби.
  • 28 лютого ДБР викрило начальника Держгеокадастру Львівської області на махінаціях із землею.

Читайте нас у Telegram: тільки важливі та перевірені новини

Джерело

Новости Чернигова