Майстер з Новгород-Сіверського облаштував будиночок дідька. ФОТО

Чорний птах, що здіймає крила, чи-то лисиця чи дракон застиг і причаївся на гілці дерева, чудернацькі химери навкруги. Зверху цього всього дах-парус. А чи були ви колись у будиночку дідька (лішого)?

Днями поблизу селища Чернацьке навкруги сосен його облаштував новгород-сіверський майстер Ігор Косенко. Запрошує на відвідини всіх охочих.

«Не місце створює людину, а людина місце», – каже Ігор, – «такий осередок на природі потрібен творчим людям для самовираження за допомогою полотна, корінця, гілочки – будь-чого. Де можна було б зустрітися, поспілкуватися, організувати виставку чи ж майстер-клас».

«Зроби з мрії мету і кожен творить свою історію» – це кредо Ігоря Косенка і надпис на вході в будиночок. Майстер гостинно запрошує всіх охочих до себе на відвідини.

Протягом цих вихідних в будиночку дідька ви можете побачити роботи: Валерія Камка, Валентини Фурсової, Ігоря Кунцевського, Ігоря Косенка, долучаються й інші творчі особистості.

Поруч розгорнулися намети байкерів, що приїхали на мотозліт. Його організатор Ігор Кунцевський, товариш й однодумець Ігоря Косенка. Та про мотозліт згодом, а зараз дивіться світлини, зроблені в будиночку дідька.

Джерело — Новгород-Сіверська міська територіальна громада

Фото — зі сторінки Новгород-Сіверської міської територіальної громади у Facebook

Источник