Максим Кріппа став єдиним власником БЦ «Парус»

Згідно з даними реєстру юридичних осіб, київський бізнес-центр «Парус» тепер належить компанії «Ола Файн», бенефіціарним власником якої є інвестор Макс Кріппа.

Про це повідомляє портал BANKS.com.ua, виданням посилається на єдиний державний реєстр юридичних осіб.

У листопаді цього року ТОВ «Ола Файн» отримало зелене світло від Антимонопольного комітету, що відкрило двері до нових можливостей. Компанія стала власником київського хмарочосу «Парус».

Значні зміни в структурі власності обох компаній також стали важливим кроком у їхньому розвитку. Бізнесмена Вадима Столара та його колишню дружину Інну Майструк було виключено з переліку бенефіціарів.

Особливості БЦ “Парус”

Загальна площа бізнес-центру становить близько 70 тисяч квадратних метрів, з яких 50 тисяч призначені для оренди. Це створює величезний потенціал для розвитку бізнесу, оскільки просторі офіси забезпечують комфортне розміщення та робоче середовище для різних компаній і підприємств.

Висота будівлі складає 136 метрів, що робить її однією з найвищих у столиці України. Відкритий у 2008 році, бізнес-центр має 33 поверхи і пропонує офісні приміщення класу «А».

Будівля вирізняється своїм футуристичним дизайном, нагадуючи вітрило корабля. Розташований у самому центрі міста, «Парус» є престижним місцем для оренди для багатьох компаній, які прагнуть підкреслити свій статус і забезпечити своїм працівникам комфортні умови праці. Окрім офісів, у будівлі також є ресторани, кафе та інші інфраструктурні об’єкти, що створює зручні умови для ведення бізнесу.

Основні відомості про Максима Кріппу — нового власника БЦ “Парус”

Кріппа Макс
Кріппа Макс

До недавнього часу підприємець Максим Кріппа був маловідомий широкому загалу, незважаючи на те, що він заснував чимало компаній у галузях торгівлі, реклами та розробки програмного забезпечення. Проте, після того, як інвестор Максим Кріппа став власником БЦ “Парус”, бізнесмен став більш публічним.

Загалом, Максим Кріппа — визнаний інвестор, який робить акцент на різноманітті своїх активів. Він є власником компанії GSC Game World, відомої завдяки створенню культової гри S.T.A.L.K.E.R., Кріппа не лише вкладає кошти в цю індустрію, але й активно сприяє її розвитку.

Зокрема, він є інвестором української компанії Maincast, що спеціалізується на трансляціях кіберспортивних подій. Також, Максим Кріппа виступає як інвестор кіберспортивної команди NAVI, яка відзначилася здобуттям першої золотої медалі в історії CS. Його зацікавленість у кіберспорті не обмежується лише бізнесовими інвестиціями — він також заснував благодійний фонд MK Foundation.

Фонд MK Foundation активно займається наданням допомоги українським військовим та підтримкою гуманітарних ініціатив. Ця організація веде роботу з постачання матеріально-технічної допомоги, гуманітарного розмінування та впровадження передових технологій для підвищення безпеки та ефективності в зонах бойових дій.

Новости Чернигова