Мама хороша, просто з тяжкою долею: подробиці про смертельну пожежу на Чернігівщині

У Ніжинському районі в селі Високе 20 квітня сталася пожежа, в результаті якої загинув трирічний хлопчик. Його сестра-двійняшка нині в реанімації у край тяжкому стані — третина її тіла обпечена.

 

Малеча згоріла у хаті, поки їхня мама ходила до дитячого садочка за іншою — третьою — дитиною.

 

Трагедія сталася у хаті на околиці Високого. Пів року тому молода жінка з трьома дітьми її орендувала . Сама вона родом із сусіднього села, але після розлучення з чоловіком переїхала сюди.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: НА ДОЦЕНКА ПІД ЧАС ПОЖЕЖІ В КВАРТИРІ БАГАТОПОВЕРХІВКИ ВЧАДІЛИ ЛІТНЯ МАТИ ТА СИН. ЖІНКА ПОМЕРЛА В РЕАНІМАЦІЇ

 

Без нагляду мами двоє трирічних близнюків залишилися буквально на двадцять хвилин. Цього вистачило для трагедії.

Абіл Гусейов живе навпроти і з вікна побачив дим. І він першим кинувся всередину задимленоі хати. Обгорілий хлопчик вже не дихав, дівчинку чоловік знайшов згодом, за шафою.

 

 

Сусіди говорять, що жінка була хорошою мамою, просто з тяжкою долею.

У хаті згорів лише диван, він недалеко від груби, між ними обгорілий дитячий пластмасовий горщик. Ймовірно діти, залишені без нагляду, гралися із сірниками чи з вогнем із грубки. Про це поки ща рано говорити.

Загиблого хлопчика поховають сьогодні, стан його сестрички тяжкий, до отруєння чадним газом ще і обгоріли руки та обличчя.

 

Джерело — ТСН

 

Фото — ГУ ДСНС України в Чернігівській області.

 

Источник