Маршрутки та «рогатики» серед порушників: чернігівська поліція виписала 17 протоколів

17 протоколів за перевищену кількість пасажирів склали поліцейські за тиждень на чернігівських водіїв маршруток і тролейбусів.

Про це повідомляє Суспільне Чернігів з посиланням на речницю управління патрульної поліції в області Анну Чернявську.

З 19 жовтня, коли Чернігів увійшов у «червону зону», чернігівські водії маршруток почали контролювати кількість пасажирів у транспорті. Відмовляються брати на «стоячі» місця.

Начальник міського управління транспорту,транспортної інфраструктури та зв’язку, Олександр Рижий, каже – згідно з постановою Кабміну № 641, під час карантину у громадському транспорті можна перевозити пасажирів лише за кількістю сидячих місць.

За його словами, контролювати це мають самі перевізники та патрульна поліція. За минулий тиждень правоохоронці склали 17 протоколів за порушення кількості пасажирів на водіїв маршруток і тролейбусів.

«Адмінпротокол складають за статтею 44 пр.3 КУАП також під цю статтю підпадає, якщо водій або пасажири знаходяться без засобів індивідуального захисту», — пояснила Анна Чернявська.

Штраф за цією статтею — від 17 до 34 тисяч гривень водієві, а перевізник за це порушення може заплатити від 34 до 170 тисяч гривень.

Водії кажуть, платити штраф ніхто не хоче, вимушені рахувати пасажирів у салоні, щоб заробити бодай щось.

Источник

Новости Чернигова