Масковий режим та дистанція: чернігівські поліцейські перевіряють громадський транспорт

Патрульні поліцейські проводять перевірку пасажирських перевезень, інформують та попереджають водіїв про необхідність дотримання обмежень, які введені на період карантинних заходів.

Таку інформацію повідомила пресслужба патрульної поліції.

Так, відповідно до вимог часу, пасажири та водій у громадському транспорті мають бутиу масках, а кількість пасажирів в громадському транспортімає відповідати кількості місць для сидіння, визначених заводом-виробником з дотриманням протиепідемічних заходів.

Окрім того, поліцейські проводять профілактичні заходи, націлені на виявлення порушень у сфері безпеки дорожнього руху та пасажирських перевезень.

Відповідно до ст. 44-3 КУпАП: «Порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм, передбачених Законом України «Про захист населення від інфекційних хвороб», іншими актами законодавства, а також рішень органів місцевого самоврядування з питань боротьби з інфекційними захворюваннями, — тягне за собою накладення штрафу на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 17 000 грн. до 34 000 грн.), на посадових осіб — у розмірі від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 34 000 грн. до 170 000).

За порушення правил та норм, встановлених з метою запобігання епідемічним та іншим інфекційним захворюванням, а також масовим неінфекційним захворюванням (отруєнням) і боротьби з ними, якщо такі дії спричинили або завідома могли спричинити поширення цих захворювань наступає кримінальна відповідальність передбачена статтею 325 Кримінального кодексу України.

Источник

Новости Чернигова