Масове отруєння на Голубих озерах: відпочивальники нарікають на воду

З понеділка, 2 серпня, в соцмережах Фейсбук та Інстаграм масово почали з’являтися повідомлення про отруєння людей після відпочинку на Голубих озерах, що біля села Олешня Добрянської громади. Тепер там проведуть дослідження води. Про це повідомив Іван Чаус – власник комплексу «Голубі озера», розташованому на першому озері.

Чернігівка Людмила Ільченко з друзями у неділю поїхали відпочивати на Голубі озера. Жили у наметах, усю їжу привезли з собою. З чотирьох людей купалися троє. У понеділок вранці вони повернулися до Чернігова. Незабаром у всіх погіршилося самопочуття, розповідає Людмила.

До лікарів вони не зверталися, симптоми минули за кілька днів. Через що компанії могло стати зле, не знають.

Купатися на озерах, каже Людмила, більше не поїде.

Відпочивав на вихідних там і Віктор Журавський з Житомира.

– Відпочивав з друзями. Нас було п‘ятеро у будиночку. Всі п‘ятеро відчували себе не дуже після відпочинку. Прикол у тому, що найбільші проблему у тих, хто не вживав алкоголь.

Нині, через погане самопочуття, Віктор не може поїхати додому.

Продукти, які їли люди, були свіжими. У закладах комплексу вони нічого не купували. Усі купалися в озері. Причиною поганого самопочуття чоловік вважає воду.

Власники та співробітники комплексу знають про проблему, каже Віктор.

Власник відпочинкового комплексу Голубі озера Іван Чаус телефоном розповів, що про отруєння людей дізнався з соцмереж. Масові повідомлення в Фейсбук та Інстаграм почали з‘являтися з понеділка. Жодних звернень до адміністрації комплексу не було. Так само не зверталися ані до обласного лабораторного центру, ані до Держпродспоживслужби.

– На озері перебуває в неділю 5 тисяч людей. Що з 5 тисяч людей не може ніхто отруїтися? Ви можете з 5 тисяч бути впевненими, що всі привезли свіжі продукти, на такій спеці у всіх 5 тисяч є холодильники? Великий прогноз на те, що це отруюються люди своїм харчуванням. На наш погляд, – каже Чаус.

Найближчими днями на Голубих озерах проведуть дослідження води, сказав Іван Чаус. За його словами, аналізи, які періодичного проводять на водоймі, завжди були в нормі.

СУСПІЛЬНЕ ЧЕРНІГІВ

Источник