Медичне обладнання надане командою Валерія Дубіля рятує життя хворих на Менщині ВІДЕО

Медики Чернігівщини в очікуванні нової хвилі COVID-19. Мені лікарі кажуть, що набагато краще готові зустріти новий спалах хвороби, ніж рік тому. Мають не тільки досвід, а й необхідне обладнання для діагностики та лікування.

 

Великий внесок у допомогу місцевим медикам зробив народний депутат України, заступник голови ВО «Батьківщина» Валерій Дубіль, який взимку передав кисневе обладнання та пульсоксиметри.

 

«Завдяки народному депутату Валерію Дубілю наш заклад отримав 4 кисневі концентратори Ми б самі враховуючи їх вартість не в змозі їх придбати. На сьогодні допомога народного депутата дуже суттєва», — сказала генеральний директор «Менський центр ПМСД» Наталія Корнієнко.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ВАЛЕРІЙ ДУБІЛЬ: РАЙОННІ ЛІКАРНІ ПОТРЕБУЮТЬ СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ОБЛАДНАННЯ ВІДЕО

 

В Менському центрі первинної медико-санітарної допомоги впевнені, що медичне обладнання без перебільшення рятує життя пацієнтів. У кожного сімейного лікаря чи фельдшера у селах є пульсоксиметри. Завдяки діагностиці людей вчасно госпіталізують та надають необхідну допомогу.

 

«Часто використовуємо і при серцево-судинних хворобах, вимірюючи рівень кисню у крові. Для нас і для пацієнтів це добре. Кисневі концентратори теж затребувані. І хоча хворих нині не багато, та ситуація з коронавірусом не прогнозована, а тому кожен апарат на вагу золота», — зазначив сімейний лікар Олег Яковенко.

 

В медзаклади області Валерієм Дубілем передано більше 80 кисневих концентраторів та сотні пульсоксиметрів.

 

«Виставляємо час. Даємо пацієнту дихати і таким чином проводимо процедури», — розповіла медична сестра Ольга.

 

Менська лікарня пережила пік пандемії наприкінці минулого року. Нині в інфекційному відділенні перебуває сім пацієнтів з коронавірусом і поки лише один хворий потребує кисневої підтримки. Завдяки благодійникам та виділеним коштам з місцевого та державного бюджетів лікарі забезпечені засобами захисту, а заклад необхідним обладнанням.

 

«Обладнання, яке отримали від Валерія Дубля – це два кисневі концентратори. Вони знаходяться в інфекційному відділенні і один з них працює для надання допомоги з кисневої підтримки», — сказав Генеральний директор Менської районної лікарні Григорій Разнован.

 

В Мені цього тижня почали фіксувати зростання кількості нових хворих на COVID-19. А тому ситуація вже викликає занепокоєння. Лікарі ще раз закликають людей вдягати маски і дотримуватися рекомендацій медиків. Адже зимовий спад захворюваності багатьох заспокоїв.

 

 

Источник

Новости Чернигова