Медкиня з Чернігівщини отримала житло в обмін на контракт: подробиці

Наприкінці минулого року ключі від власної квартири в Корюківці отримала сімейна лікарка Наумівської лікарської амбулаторії 28-річна Наталія Пухова, – повідомляє Susidy.city.

Чотири роки тому, коли вводили в експлуатацію новозбудовану Наумівську лікарську амбулаторію, гостро стояло питання щодо забезпечення медзакладу лікарем. Бо приїжджа лікарка, яка відпрацювала на Корюківщині три роки, повернулася на Вінниччину, звідки родом. А новенька амбулаторія в селі тривалий час простоювала без фахівця. Тоді корюківський міський голова Ратан Ахмедов пообіцяв, що сімейного лікаря, який підпише щонайменше 10-річний контракт, гарантовано забезпечать житлом у Корюківці

Торік у січні на посаду сімейної лікарки влаштувалася місцева молода фахівчиня, наумівчанка Наталія Пухова. А наприкінці 2023 року бюджетним коштом громади її забезпечили житлом.

За інформацією генеральної директорки Центру сімейної медицини Світлани Лещенко, двокімнатна квартира в Корюківці коштувала 837 тис. грн

— Мені дали можливість обирати квартиру самій, але зробити це було складно, бо варіантів для продажу в Корюківці не так багато, — розповіла телефоном Наталія Пухова. — Вибір зупинила на двокімнатній квартирі по міській вулиці Бульварній. Перед Новим роком уже отримала ордер на житло.

Фото: Сімейна лікарка Наталія Пухова Фото: Наумівська СЛА

Наталія Михайлівна розповіла, що наразі вони з чоловіком і 4-річним сином проживають у Наумівці. Про переїзд поки не думали, оскільки надана квартира в місті потребує деякого ремонту.

Як минув її перший рік роботи сімейною лікаркою? Наталія Пухова каже: як мить. За цей час з нею уклали декларації 1270 осіб. Це, зокрема, мешканці Наумівки, Перелюба, Переділу, Турівки, Шишківки, Охрамієвичів. Серед наумівських пацієнтів — чимало дітей.

Вівторками Наталія Михайлівна приймає пацієнтів у Перелюбі, куди приїздять і мешканці Шишківки. В Охрамієвичах, де пацієнтів менше, сімейна лікарка буває двічі на місяць. Обслуговує виклики додому, яких значно збільшується з настанням холодів.
 

Автор Наталія Рубей, Susidy.city

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

  Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: Telegram
Viber
Facebook
Instagram

Источник

Новости Чернигова