Медсестри з Чернігівщини отримали державні нагороди від Президента України

З нагоди Міжнародного дня боротьби за права жінок Президент України Володимир Зеленський 8 березня вручив високі державні нагороди та присвоїв почесні звання жінкам, які відзначилися самовідданою працею й хоробрістю під час захисту суверенітету й територіальної цілісності України.

 

Зокрема, орденом княгині Ольги ІІІ ступеню відзначена медсестра-анестезист Марина Дем’яненко. Під час облоги Чернігова у березні минулого року вона була волонтеркою на медичному гуманітарному складі, поєднуючи це з основною роботою у відділенні анестезіології міської лікарні № 2.

 

Медаллю «За врятоване життя» нагороджена Ярослава Павленчик за своєчасну та якісну допомогу пораненим цивільним у березні 2022 року в Чернігівській міській лікарні № 3, де вона працює операційною медсестрою.

 

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЛАБОРАТОРНЕ ПРИЛАДДЯ, ХОДУНКИ ТА ІНВАЛІДНІ КРІСЛА: БФ «НАДІЯ» ДОСТАВИВ ДОПОМОГУ ДО ДВОХ МЕДЗКЛАДІВ У КИЄВІ

 

Церемонія нагородження відбулася в Маріїнському палаці в Києві у присутності Генерального секретаря ООН Антоніу Гутерріша, який перебував з візитом в Україні.

 

Джерело – За матеріалами офіційного інтернет-представництва Президента України та управління охорони здоров’я Чернігівської ОВА

 

 

 

         

Источник