Меморіал пам’яті: 64-річний Володимир Кот

64-річний Володимир Кот загинув 3 березня 2022 року у селі Новий Білоус, що за 10 кілометрів від Чернігова. Тоді російські військові масовано обстріляли житлові будинки. Уламки влучили у голову Володимиру…

Чоловіка поховали під обстрілами 5 березня 2022 року. Після звільнення області провели ексгумацію, експертизу і потім перепоховали.

Чернігівщина втратила свого Захисника

«Того дня, 3 березня, ми рано прокинулися. Володя через ліс сходив у Чернігів по хліб. Приніс аж 10 буханок, бо ж у селі вже не було. А потім о 13-14 годині – перший обстріл. У хаті повилітали шибки. Чоловік затуляв вікна, жартував: як буду живий, то нікуди ти від мене не дінешся. Потім нас почали потужно обстрілювати. У селі загорілася одна хата, друга… Володя переживав, що це палає дім його сестри, пішов перевірити. Кажуть, над будинком неподалік висів дрон. Потім у той будинок прилетіло, люди гасили вогонь і тоді прилетіло ще раз. Володя був у сестри десь, висунув голову і осколок попав йому в обличчя. Я про трагедію дізналася аж через три години, кум телефоном повідомив», – розповіла цивільна дружина Лариса.

Володимир Кот народився у Новому Білоусі. Після школи працював у Чернігові, а потім одружився і поїхав у Росію. Через кілька років родина повернулася на Чернігівщину, жили в Михайло-Коцюбинському. Та подружнє життя не склалося. Розлучившись, Володимир поїхав на Сахалін (РФ). У 2018-му повернуся в Україну, вийшов на пенсію. Жив у рідному селі, працював на пилорамі. Зустрів своє останнє кохання.

«Володя був гарним господарем. Дуже любив риболовлю: поїде на ставок і цілий день там може пробути. Він був доброю, щирою людиною, яка завжди приходила на допомогу», – сказала Лариса.

У Володимира Кота залишилися цивільна дружина, троє дітей та онуки.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Tags

Источник

Новости Чернигова