«Мене поставили перед фактом»: Тарас Тополя не знав, що у претендентах у журі нацвідбору Євробачення

Тарас Тополя

КИЇВ. 8 листопада. УНН. Лідер гурту «Антитіла» Тарас Тополя в ефірі телемарафону заявив, що спочатку навіть не знав, що претендує на крісло у журі національного відбору пісенного конкурсу «Євробачення-2023», пише УНН.

Цитата

«Ну, для мене найперше стало несподіванкою, що мене долучили до списку. Команда Суспільного тримала зв’язок з моєю командою, і мене поставили перед фактом, що я в цьому переліку персон, за яких голосують», — зазначив Тополя.

Деталі

При цьому музикант зізнався, що коли вже визначилася трійка журі, «звичайно, це було досить приємно» знати, яка кількість людей підтримує його і його гурт.

«Але зрештою, несподіванка, це, мабуть, не те слово, яким можна охарактеризувати мої відчуття, більше, мабуть, це відчуття відповідальності за це», — зауважив Тополя.

Водночас, з його слів, «традиційний, є таке не дуже красиве слово,… на «…ач» закінчується, стосовно Євробачення, стосовно відбору — це наш такий український вид спорту», тож хейту він не боїться.

Нагадаємо

До складу журі національного відбору на міжнародний пісенний конкурс «Євробачення-2023», за результатами голосування у «Дії», увійдуть Тарас Тополя, Джамала та Юлія Саніна.

Євробачення-2023 відбудеться у британському Ліверпулі від імені України. Фінал нацвідбору заплановано на 17 грудня у Києві.

Джерело: УНН