Мер Чернігова не наважився назвати Росію окупантом

Владислав Атрошенко заявив про те, що не він та його партія «Рідний дім» не будуть підігрувати силам, які розхитують ситуацію в Україні.

– Є обраний президент. Є питання до його команди. чи немає – це наша країна і на своїх посадах маємо робити усе, щоб країна не так стрімко летіла у економічну прірву.

Тому ні в які антипрезидентські коаліції я не збираюся входити, – заявив міський голова на нараді мерії вранці 27 жовтня.

Владислав Атрошенко зазначив, що не хоче підігрувати силам, які розхитують і без того складну ситуацію. Адже цим, на його думку, скористається східний сусід.

– У нас лишається проукраїнська позиція. Ми розуміємо – ми на кордоні з країною-… Я не хотів би вживати якихось слів, бо не може політик загравати з кимось одним, треба мати добрі стосунки з усіма… – вкрай обережно висловився міський голова.

Ми на кордоні з країною яка у свій спосіб, неприйнятний у цивілізованому світі, буде боротися за те аби НАТО як військовий блок не просувався до кордонів. Який це спосіб? Підтримка нестабільності в Україні.

Владислав Атрошенко також зазначив, що ця позиція буде однією з пріоритетних при формуванні коаліції у Чернігівській обласній раді нового скликання.

Нагадаємо, влітку минулого року міський голова Чернігова збентежив ЗМІ заявою про те, що стосунки з РФ «треба терміново вирівнювати». Після хвилі критики він пояснив, що говорив виключно про торгівельно-економічні зв’язки. Конкретно – про продаж товарів вітчизняного виробництва до РФ.

Довідково: У 2018 році Верховна рада ухвалила законопроєкт «Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях». У документі Російська федерація офіційно визнана агресором та окупантом.

Источник

Новости Чернигова