Мер Чернігова попередив підлеглих: «У мене не буде стримуючих факторів. Треба відтяти руку – відтяв і пішов»

Міський голова Владислав Атрошенко, який за попередніми даними впевнено переміг на нових виборах у боротьбі за посаду очільника міста, налякав чиновників можливими звільненнями.

На щотижневій нараді Атрошенко подякував усім чернігівцям, які не побоялися в умовах пандемії прийти на виборчі дільниці і підтримати діючу міську владу.

– В умовах COVIDкожна людина йшла на вибори з ризиком для здоров’я. Це дорогого вартує, і покладає на нас додаткові зобов’язання і відповідальність, – звернувся до керівників комунальних підприємств та начальників управлінь міський голова.

– Це для мене 2-й термін. Його або можна прогуляти (що не у моїх правилах), або позмагатися з попереднім мером – з самим собою. А в умовах, коли країна скочується у прірву… У цих умовах буде важко, – сказав Владислав Атрошенко.

Він зазначив, що для досягнення результату в умовах економічних і коронавірусних проблем потрібно максимально зосередитися на роботі і попередив про наслідки для тих, хто не буде відповідати вимогам.

– Якщо перший термін я більш обережно ставився до підлеглих, не завжди робив зауваження, то у другому не буле стримуючих факторів: одне зауваження, друге – і все. Або ви сприймаєте мою логіку і ми спільно пліч-о-пліч працюємо, або ви займаєтеся своїми справами за межами міської ради, – анонсував міський голова майбутні звільнення.

Аби підкріпити свої слова Владислав Атрошенко пригадав художній фільм про туриста у горах, який потрапив у природну пастку і мусив вирішити: або пожертвувати рукою, або поставити під загрозу багатьох людей.

– Це була ціла драма. Але я там драми не бачу. Треба відтяти руку – відтяв і пішов. Це стосується кожного з вас. Я до таких рішень звик. Вони для мене не важкі. Рука не дрогне. Хто не захоче працювати – розстанемося. Я зобов’язаний лише виборцям. Тому прошу Прошу, аби я не стояв перед подібним рішенням.

Источник

Новости Чернигова