Mercedes Benz G-Class: ідеальний синтез стилю та функціональності

Mercedes Benz G-Class — потужний, стильний і спортивний автомобіль для поціновувачів елегантності, динаміки та сучасних технологій. Вдале поєднання елементів позашляховика та високої надійності створює неповторний стиль. Mercedes Benz G-Class показує безкомпромісну прохідність. Ніякі перешкоди не здатні порушити його рівновагу і стійкість, закрити для нього подальше проходження шляху. Автомобіль має значний дорожній просвіт і завдяки ланцюжку вдосконалених і ефективних механізмів демонструє найвищі позашляхові якості.

Особливості дизайну Gelandewagen

 

В серійній комплектації інтер'єр G class пропонує розмаїття можливостей, включаючи широку передню панель та зручну підсвітку салону. Додатково, ви маєте можливість вибору опційних комплектацій EXCLUSIVE або SUPERIOR, які дають змогу налаштувати сидіння, оббивку та інші деталі відповідно до ваших особистих уподобань.

З пакетом Night ваш G Wagen матиме ще більш експресивний вигляд. Залежно від обраного лакофарбового покриття, екстер'єр вирізняється акцентами у кольорі «чорний обсидіан» або «нічний чорний Magno», що створює контрасти або ж плавні переходи. Опціональні елементи Black Accents довершать індивідуальний образ автомобіля.

Автомобіль Mercedes Gelandewagen має посилену передню частину, відкрите запасне колесо на задніх дверях або ефектні накладки на колісні арки, характерну для AMG решітку радіатора, опційний великий панорамний дах із зсувним люком, що додає салону світла, створює відчуття простору та підвищує комфорт.

Адаптивні світлодіодні фари MULTIBEAM LED реагують на дорожню ситуацію за допомогою індивідуально керованих світлодіодів. Часткове дальнє світло виключає із світлового пучка фар інших учасників дорожнього руху, не засліплюючи їх. Ліхтарі поворотного світла освітлюють зону видимості з оптимальною силою.

 

Особливості інтер’єру Mercedes G Wagen

Інтер'єр G-class вже в стандартній комплектації пропонує широкі можливості, такі як передня широкоформатна панель і комфортна підсвітка салону. Вам також доступний вибір опціональних варіантів комплектації EXCLUSIVE або SUPERIOR, які дозволяють комбінувати сидіння, оббивку та інші елементи оснащення відповідно до власних побажань.

Ще одне вдале дизайнерське рішення — середня консоль. Вдала ергономіка, плавні лінії, оздоблення шкірою та чудова функціональність завдяки вбудованій сенсорній панелі, з якої можна зручно керувати мультимедійною системою.

В оздобленні салону використовуються вдалі двоколірні комбінації якісних матеріалів, а також нові вентиляційні дефлектори з оздобленням з деревини липи, шкіри та хромованими деталями.

Сучасна мультимедійна система MBUX здатна до самонавчання — зручний інтерфейс, керування голосом, жестами чи дотиком спрощує доступ до наявного функціонала водію та пасажиру.

Mercedes Benz G Wagen https://www.mercedes-benz.ua/ — це потужність та надійність у кожному русі!

Источник

Новости Чернигова