«Ми хочемо їм усім довічного»: у Чернігові тривають суди над підозрюваними у потрійному вбивстві

Довічного позбавлення волі для підозрюваних у вбивстві родини Череванів з Києва, яке сталося у травні 2023 року біля Мени, просять батьки Миколи Череваня.

 

Про це вони сказали 12 лютого у Деснянському районному суді Чернігова, де триває розгляд цієї справи, повідомляє Суспільне Чернігів.

 

Один із підозрюваних у потрійному вбивстві – офіцер Головного управління розвідки (ГУР), зараз йому 23. Тепер він разом із двома спільниками на лаві підсудних. Їх усіх звинувачують у вбивстві родини Черевань із Києва. Торік у травні тіла подружжя та їхнього 4-річного сина знайшли в лісосмузі біля села Садове неподалік Мени.

 

Як з’ясувалося, їхню машину розстріляли, а потім спалили. Тіла ж скинули в яму. Після затримання офіцер ГУР заявив: Микола Черевань, який займався покупкою та продажем авто, нібито обманював військових. Тож він вирішив помститися.

 

«Він оббирає військовослужбовців, це є переписки, можу сказати, чим займався. Він добавляв у «Дію» Шлях через знайомих і військовим пропонував привозити автомобілі із-за кордону. Також через волонтерські фонди отримував кошти на перегонку автомобілів або купівлю автомобілів. Після чого ніхто нічого не отримував», – свідчив підозрюваний у травні 2023 року.

 

12 лютого до Деснянського районного суду Чернігова вперше приїхали батьки загиблого Миколи Череваня.

 

 

Прокурор Олександр Матвієнко запитує Юрія Череваня про діяльність сина:

 

«Чи відомі вам якісь обставини, чи повідомляв хтось, можливо, ваш син, про якісь образи щодо вашого сина, про якісь моменти незаконного продажу, незаконного збагачення, щодо продажу ним автомобілів військовослужбовцям?».

 

На що батько загиблого Юрій Черевань відповідає:

 

«Ні, нічого такого. Казав: «Тато, я тільки беру те, що я туди вклав і трохи собі. Все за мінімальними цінами. Якщо якісь скандали, якщо машина зламалася, я забираю назад і повертаю гроші». Ось така була розмова».

 

Батьки Миколи Череваня кажуть: з боку обвинувачених до них ніхто не звертався. Усім трьом вони хочуть лише довічного ув’язнення.

 

«У нас єдина дитина, єдина невістка і єдиний онук. І за що? За що чотирирічну дитину взяти і вбити? Це не вкладається в голові! Це не лише моя така думка, а й усіх знайомих, всіх сусідів», – говорить Олена Черевань.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: СУД ЗААРЕШТУВАВ ТРЬОХ ПІДОЗРЮВАНИХ У ЖОРСТОКОМУ ВБИВСТВІ ПОДРУЖЖЯ КИЯН ТА ЇХНЬОГО 4-РІЧНОГО СИНА

 

На цьому ж засіданні двоє обвинувачених подають клопотання. Один із них – 27-річний чоловік.

 

«Ви звертаєте увагу на застосування до вас недозволених методів слідства та фізичного насильства. І вказуєте, що була якась четверта особа, яка не фігурує у справі», – зазначає суддя Деснянського районного суду Чернігова Руслан Григор’єв.

 

За словами обвинуваченого, раніше зі скаргами він не звертався. Тепер суд має перевірити цю інформацію.

 

 

 

 

Источник

Новости Чернигова