Миколаївщина підписала із Данією меморандум про відбудову

КИЇВ. 8 березня. УНН. Миколаївська область підписала з Данією меморандум про відбудову регіону, повідомила голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва, передає УНН.

Цитата

“Підписали меморандум із Данією про відбудову Миколаївської області. Королівство Данія представляв посол цієї держави в Україні Оле Егберг Міккельсен”, — наголосила Замазєєва.

Вона також додала, що запевнила данців, що область хоче не просто відбудови, а двосторонньої співпраці, яка буде корисна як для Миколаївщини, так і для Данії. Адже важливо відбудувати не лише житло, а й промисловість, оскільки це робочі місця, які заохочуватимуть людей повертатися до регіону.

“Я багато розповідала гостям про можливості місцевого бізнесу, про нашу промисловість, яка може зацікавити данських підприємців. Ми вже знайшли спільну зацікавленість у суднобудуванні, адже Миколаїв має потужні заводи, а Данія — сучасні технології виробництва. Також поділилася ідеєю створення в Миколаєві данського кварталу або парку”, — зазначила вона.

Нагадаємо 

Український уряд працює над створенням умов для повернення в країну 4,6 млн громадян, які рятувалися від війни та перебувають за кордоном у Європі, адже їхнє повернення необхідне для участі у відбудові та відновленні України.

Джерело: УНН

Новости Чернигова