Мікрогрант на бізнес: дівчина з Ніжина отримала мікрогрант на відкриття салону

Відкрити власний салон краси, аби стати фінансов незалежною, жителька Ніжина Дарія Торгіна вирішила після 12 років роботи найманим працівником у перукарні. Реалізувати даний задум їй допомогла програма «Власна справа» урядового проєкту «єРобота».

Дізнавшись про можливість отримати мікрогрант на створення або розвиток власного бізнесу Дарія підготувала бізнес-план, подала його разом із заявою через портал «Дія», презентувала свою ідею комісії обласного центру зайнятості, отримала позитивне рішення Державного центру зайнятості і грантові гроші. Їх витратила на придбання перукарського, манікюрного та педикюрного обладнання, інструментів та матеріалів, меблів та оренду приміщення.

Салон краси, який Дарія відкрила цього року, працює в центрі міста. Бізнес розвивається успішно, і власниця отримує величезне задоволення від своєї роботи, а особливо — від вдячних посмішок клієнтів. Підприємниця вже працевлаштувала двох працівників: перукаря та адміністратора. Ще шукає перукаря та майстра манікюру-педикюру. Згодом потрібні будуть барбер, майстри з депіляції та нарощування вій. Наразі у салоні клієнтам пропонують спектр послуг за розумними цінами: перукарські — жінкам, чоловікам, діткам, манікюр, педикюр, фарбування і корекція брів. У планах Дарії й надалі розвивати свій бізнес, забезпечуючи роботою людей і сплачуючи податки державі.

Отримати консультацію щодо мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу можна на нашому каналі онлайн-підтримки в Telegram https://t.me/pitrymkaDSZChernigiv

 

Чернігівський обласний центр зайнятості

 

Приєднуйтесь до Телеграм каналу https://t.me/My_Nizhyn та Вайбер 

Источник

Новости Чернигова