Мінекономіки та MIGA запускають оперативну групу для пришвидшення процесу страхування інвестицій в Україну

КИЇВ. 14 листопада. УНН. Міністерство економіки України спільно з багатостороннім агентством гарантій інвестицій MIGA домовились про створення оперативної групи для пришвидшення процесу страхування інвестицій. Про це заявила перша віцепрем’єр-міністерка — міністерка економіки України Юлія Свириденко, пише УНН.

Цитата

«Ми запускаємо оперативну групу с MIGA прискорити процес застосування страхування інвестицій у реальному секторі сектор. З Хіроші Матано, виконавчим віце-президентом MIGA, ми обговорили проект і плани на наступний рік. MIGA працює над залученням додаткових коштів донорів до кінця року»,- написала Юлія Свириденко у соціальній мережі Х.

Деталі

Міністерка економіки також зазначила, що MIGA вже у цьому році вже втілили два проекти та застрахували два випадки в реальному секторі та підтримали два у фінансовому секторі.
Зараз агентство веде переговори з чотирма країнами щодо додаткового фінансування.

Окрім цього Свириденко наголосила на тому, що є необхідність розблокувати приватний сектор, , не чекаючи закінчення війни, і одним із інструментів для цього є страхування. Тому Україна буде порушувати питання накопичення додаткових ресурсів для страхування воєнних ризиків на Мультидонорській координаційній платформі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Берлін отримав 30 заявок бізнесу щодо інвестування в українську економіку: Шмигаль каже, іде робота над гарантіями

Джерело: УНН

Новости Чернигова