Міноборони повідомило, скільки коштує забезпечення одного солдата

Юрій Джигир: Вартість мобілізаційної кампанії Києва, залежатиме від щомісячного призову

Вартість утримання одного бійця Збройних Сил України без зброї складає 1,2 мільйона гривень. Про це повідомляє видання Bloomberg з посиланням на коментар заступника міністра оборони Юрія Джигира.

Стосовно оборонного бюджету Джигир сказав, що вартість мобілізаційної кампанії Києва, спрямованої на посилення виснажених військових формувань, залежатиме від щомісячного призову – фактора надходження допомоги – та рішень щодо ротації.

«Він назвав вартість утримання одного бійця без зброї в 1,2 мільйона гривень (30 тисяч доларів)», – йдеться у матеріалі.

Джигир також сказав журналістам, що Міноборони України співпрацює з американськими колегами, аби усунути їхні занепокоєння щодо того, як українські Сили оборони зберігають і розміщують західні боєприпаси. Було проведено шість інспекцій на військових об’єктах, під час яких перевірялося, як зберігаються певні види зброї.

Нагадаємо, раніше прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявляв, що на одного військового, який захищає Україну, повинно бути вісім осіб, котрі економічно забезпечать його утримання. Також Шмигаль пояснив, як нараховуватимуться додаткові виплати військовим «на нулі».

Новости Чернигова