Минулої суботи волонтерська група з Городні доставила на східний напрямок, де точаться активні бойові дії, допомогу для наших воїнів. Адресувалась вона  бійцям  мехбату 1-ої танкової бригади, які очищали Городнянщину від ворога понад рік тому і потім тривалий час стояли на охороні наших кордонів.

Вдячні жителі громади, які ніколи не забудуть жахливих днів, коли ми перебували в оточенні ворожих військ і ті моменти, коли на вулицях населених пунктів з»явились наші визволителі, допомагали їм весь час, і зараз активно долучились до збору необхідних нашим воїнам на передовій речей. Буквально за добу до виїзду волонтерської команди було зібрано кошти для закупівлі медикаментів та іншого необхідного. Попрямували до захисників і продукти харчування, самколики, спідня білизна, одяг, літнє взуття, тепловізор, акумуляторні батареї, цигарки, засоби гігієни.

Долучилась до допомоги й міська рада – депутати проголосували за виділення необхідної суми коштів з міського бюджету по Програмі підтримки військових для купівлі квадрокоптера  Mavic 3T з тепловізором.  На це було виділено 249 990 гривень. Таким чином вся Городнянщина, жителі якої є платниками податків, долучилась до допомоги нашим воїнам, дякуючи за їхній героїзм при обороні Чернігівщини, захисту Городнянщини та нинішніх вогняних рубежів країни.

Війна – наша спільна справа. І в ній народ, армія і влада повинні бути єдиними. До перемоги – тільки разом!

Джерело

Новости Чернигова