Міський голова Києва пройшов у Десні обкатку танком. ФОТО

Київський міській голова Віталій Кличко разом із заступниками голови КМДА та главами столичних районів взяли участь у навчаннях з організації територіальної оборони. Тренажерна, тактична підготовка, вправи зі стрільби відбулися в навчальному центрі «Десна».

 

Про це повідомляє Територіальна оборона м. Києва на своїй сторінці у Facebook.

 

Мер столиці зазначив, що керівництво міста відповідальне за безпеку в столиці. І має бути готове до будь-яких подій.

 

 

«Переконаний, ми повинні мати достатню підготовку, щоб, за потреби, захищати наше місто і його мешканців. Захищати нашу державу, — підкреслив Кличко. — Сьогодні на полігоні ми пройшли інструктаж, ознайомилися з тим, як діють окремі військові підрозділи. Також була бойова підготовка, стрільби. Багато з нас служили в армії, але навички треба вдосконалювати», — сказав Віталій Кличко.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У ЧЕРНІГОВІ ВІЙСЬКОВИЙ ГОСПІТАЛЬ ОТРИМАВ СУЧАСНИЙ КОМП’ЮТЕРНИЙ ТОМОГРАФ. ФОТО

 

Військовий комісар міста Києва Сергій Клявлін відзначив достатньо високий рівень підготовки більшості учасників навчань.

 

 

«Головна мета сьогодні була — поновити навички володіння зброєю і знання тактики ведення бою. А також знання щодо організації роботи штабу територіальної оборони і дій посадовців. Сьогодні всі учасники навчань із завданнями впоралися і продемонстрували достатньо високий рівень підготовки», — підкреслив Сергій Клявлін.

 

Віталій Кличко зазначив, що такі навчання на полігоні «Десна» будуть регулярними для керівництва міста.

 

Источник