Модернізація: у Ніжинському районі газовики замінили 4 ШГРП

Протягом жовтня замість зношених та пошкоджених внаслідок бойових дій шафових газорегулювальних пунктів «Чернігівгаз» встановив 23 нових.

Так, у Ніжинському районі газовики замінили 4 ШГРП, у Корюківському — 8, в Чернігівському – 10. У Прилуцькому районі шафовий газорегулювальний пункт встановили замість стаціонарного для оптимізації мереж.

Також оптимізацію газорозподільних мереж провели в одному зі спальних мікрорайонів Чернігова. Замість газорегулювального пункту, до якого були підключені побутові споживачі та котельня тепломереж, встановили два сучасних ШГРП українського виробництва з європейським комплектованням. Тепер шафи здійснюватимуть розподіл газу окремо – для понад тисячі побутових споживачів та для котельні. Проведена модернізація дасть можливість здійснювати розподіл газу більш оптимально та автономно. 

Загалом нові шафи забезпечуватимуть газом понад 7 тисяч споживачів – регулюватимуть тиск газу до потрібного для роботи побутових приладів, запобігатимуть його стрибкам, очищуватимуть паливо від механічних часток. 

Встановлення нового обладнання проведено за рахунок тарифних коштів за розподіл газу.

Отримуйте і читайте новини ще оперативніше. Підписуйтесь на наш Telegram!

За повідомленням АТ «Чернігівгаз»

Чернігівська ОДА

Источник