«Моя лінія» — новий персоналізований фільтр ліній на FAVBET

Разом з найсвіжішим оновленням користувачі сайту іGaming-оператора FAVBET отримали можливість самостійно формувати лінії ставок завдяки функції «Моя лінія». Тепер кожен користувач всього у кілька кліків може створити власну добірку з парі, що відповідає його вподобанням.

Функція «Моя лінія» вже доступна всім авторизованим користувачам десктопної та мобільної версії сайту FAVBET. Для доступу до неї необхідно перейти в розділ «Спорт» та натиснути на «Моя лінія» над списком видів спорту. Після цього відкриється фільтр, завдяки якому можна обрати найбільш актуальні спортивні дисципліни, категорії та турніри для швидкого доступу.

Після вибору необхідних налаштувань фільтра в меню ліній з’явиться додаткова опція «Показати мою лінію». Клік на неї відкриватиме персоналізовану лінію з попередньо обраними налаштуваннями. Завдяки «Моїй лінії» улюблені види спорту та турніри тепер можна зібрати на одній сторінці, не витрачаючи часу на пошуки по широкій лінії. Це особливо зручно, коли потрібно слідкувати за перебігом великих турнірів або одночасно ставити на різні види спорту, збираючи експрес.

Налаштування «Моєї лінії» можна змінити у будь-який час, додаючи чи видаляючи необхідні опції. Для кожного виду спорту в «Моїй лінії» зараз можна обрати до 10 категорій парі та до 20 турнірів.

«Ми невипадково запустили “Мою лінію” під Євро-2024, адже саме у цей час мільйони українських вболівальників особливо активно користуватимуться нашими сервісами. Тому ми вирішили максимально спростити процес, щоб пошук потрібних матчів та укладання парі займало мінімум часу й не відволікало від улюбленої гри», — розповідають у FAVBET.

УЧАСТЬ В АЗАРТНИХ ІГРАХ МОЖЕ ВИКЛИКАТИ ІГРОВУ ЗАЛЕЖНІСТЬ. ДОТРИМУЙТЕСЯ ПРАВИЛ (ПРИНЦИПІВ) ВІДПОВІДАЛЬНОЇ ГРИ.

ТОВ «БУКМЕКЕРСЬКА КОМПАНІЯ «ФАВБЕТ». Ліцензія на провадження діяльності з організації та проведення букмекерської діяльності від 28.12.2022, видана згідно з рішенням КРАІЛ № 433 від 13.12.2022 та Ліцензія на провадження діяльності з організації та проведення азартних ігор казино в мережі Інтернет від 20.04.2021, видана згідно з рішенням КРАІЛ № 137 від 05.04.2021, зі змінами.

Новости Чернигова