Молодь із Корюківської глибинки долучилася до танцювального челенджу на підтримку ЗСУ (Фото)

  У Корюківській громаді живе активна й талановита молодь, яка постійно вигадує щось нове та прогресивне, зокрема тут прагнуть створювати однакові умови для міської та сільської молоді.

  «Здається, два роки тому в нашому центрі з’явилося авто, яке нам подарувало німецьке посольство. А ми, відповідно, про нього мріяли, щоб ми працювали не тільки в місті з міськими дітьми, але й щоб їздили з різними тренінгами, квізами чи змаганнями по селах. Звісно, що до появи автівки задіювали або власний транспорт працівниці нашого центру, тобто моєї колежанки, або просили транспорт у міській раді чи ще десь.

  А оскільки з’явилося авто, то вирішили, що було б непогано дітей із сіл привозити до нашого центру, щоб вони теж нарівні з міськими дітьми мали доступ до змістового дозвілля. До того ж, під час візиту до Корюківки вони мають час для власних справ. Бо є діти з далеких сіл, що за 40-50 кілометрів від Корюківки і нечасто приїжджають у місто», – зазначив Володимир Онищук, директор Корюківського молодіжного центру «КУБ».

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Жителям прикордоння Чернігівщини рекомендують не відвідувати кладовища

  Цікаві заходи на базі клубу відбуваються постійно.

  «Наприклад, турніри з настільного тенісу чи настільні ігри. До речі, можна в PlayStation також пограти чи взяти участь у зустрічі з якоюсь цікавою людиною. Або набути знань із фінансової грамотності, випробувати себе у спортивних змаганнях. Тобто сільська молодь долучається до всіх заходів, що відбуваються в нашому центрі», – розповів Володимир Онищук.

  Днями цікавий вечір у межах мобільного проєкту влаштували для олександрівської молоді. Влаштували зустріч із німецьким гостем, виступ гурту «Різні», спілкування з курсантом Ростиславом Хоменком щодо нинішніх особливостей вступу до ВНЗ. І насамкінець олександрівська молодь разом із корюківською долучилася до Dance club «Victory» з талановитою Вікторією Доценко, продовжили підготовку нового танцювального челенджу «KOLO» на підтримку ЗСУ.

  Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

  Ірина Осташко

  Фото – КМЦ «КУБ»

  Tags

  Источник

  Новости Чернигова