Молода пара з Чернігівщини заплатила 85 копійок і одружилась через “Дію”

22-річна Оксана КУДРИК і 32-річний Віталій МІХНО одружилися 24 серпня, у День Незалежності. Без святкових нарядів і гостей. Оксана прийшла в блакитних джинсах і чорному корсеті, волосся зав’язала у хвіст. Віталій — у чорних джинсах і блідо-рожевій футболці. На голові біла кепка.

— У неділю, 13 серпня, заповнили заяву в «Дії». Через телефон не вийде. Треба через комп’ютер або ноутбук, — уточнює Оксана Кудрик, наречена. — Також необхідно вибрати, чи треба вам урочиста церемонія. Вирішили просто прийти і розписатися. Заплатили всього 85 копійок:).  Гучно не святкували. Посиділи ввечері з батьками. Вони не очікували від нас такого швидкого одруження. Причина поспіху в нас лише одна — літо закінчується. Хотіли в теплу пору року. А на вихідних уже з друзями зустрілися на природі, поїли шашличка.

Оксана чернігівка, Віталій з селища Ладан на Прилуччині.

— Познайомилися 8 червня 2021 року. В інстаграмі. Віталик побачив мій профіль і написав першим. Запросив на побачення. Зустрілися в «Будка Барі», зараз, на жаль, розбитий орками. Через два місяці стали жити разом, а ще через два Віталик зробив мені пропозицію, — продовжує дівчина. — На мій день народження, 12 жовтня, ми поїхали у Львів. У відомому місцевому ресторані «Криївка» і запропонував стати його дружиною.

Віталик — будівельник, разом з братом роблять ремонти «під ключ». Я займаюся улюбленою справою, варю декоративні соєві ароматичні свічки. Розвиваю свій бренд.

— На розпис ви прийшли «по домашньому».

— Усе буде, треба трохи почекати, — посміхається Оксана. — Між подачею заяви і розписом вийшло 11 днів. Весільна сукня ще дошивається. Майже біла, кремового відтінку. Коротка, з довгими рукавами і бахромою внизу. Коли буде готова, зробимо фотосесію. За роботу вийшло 2500 гривень, плюс тисячі дві — тканина та всі необхідні матеріали. Чоловіка одягнути простіше — білий верх, чорний низ:).

* * *

85 копійок — це державне мито, яке необхідно сплатити за реєстрацію шлюбу. Така церемонія не передбачає ані маршу Мендельсона, ні жодних урочистостей: лише відмітку в паспортах та документ про реєстрацію шлюбу. Ця сума може збільшитися до 1649,85 гривень  і залежить від обраних послуг та дня реєстрації шлюбу. Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

ОЛЬГА САМСОНЕНКО
Приєднуйтесь до Телеграм каналу https://t.me/My_Nizhyn та Вайбер
 

Источник

Новости Чернигова