МВФ готовий оголосити про програму для України на 15,6 млрд дол. — FT

КИЇВ. 16 березня. УНН. МВФ завершує роботу над чотирирічною програмою для України на 15,6 млрд доларів, повідомляє Financial Times, пише УНН.

Деталі

«МВФ фіналізує чотирирічну програму кредитування для України на суму 15,6 мільярда доларів», — ідеться у повідомленні.

Джерело сказало, що оголошення буде зроблено за кілька днів.

У заяві, опублікованій у середу, МВФ підтвердив, що політичні обговорення з українською владою проходили у Варшаві, Польща, з 8 по 15 березня.

“Обговорення між фахівцями МВФ та представниками влади України було продуктивним. Було досягнуто помітно істотного прогресу на шляху до погодження низки заходів, що могли би лягти в основу програми, підтриманої Фондом. Опираючись на цей поступ, експерти МВФ та влада України розраховують на завершення дискусій найближчими днями”, — сказав постійний представник МВФ в Україні Ваграм Степанян. 

Доповнення

На початку обговорення розмір кредиту оцінювався в діапазоні від 14 до 16 мільярдів доларів.

Раніше МВФ надав Україні екстрене фінансування обсягом 2,7 млрд доларів, а у грудні затвердив чотиримісячну програму для країни, спрямовану на зміцнення економіки та підготовку її до отримання великого кредиту від Фонду.

З початку війни Україна отримала понад 38 мільярдів доларів бюджетної підтримки від іноземних держав та міжнародних фінансових організацій.

Джерело: УНН