На центральній площі Ніжина висадили блакитні ялини

Сьогодні на центральній площі міста висадили 4 блакитні ялини Глаука. На закупівлю нових зелених насаджень були виділені кошти на засіданні виконавчого комітету.

До висадки дерев долучилось керівництво міста. Як зазначив міський голова Олександр Кодола: «Наша спільна мета – щоб місто зазеленіло, забуяло різними кольорами квітів та стало зеленою столицею північного краю».

Блакитні ялини висадили на місці старих туй. Ландшафтний дизайнер КП «ВУКГ» Наталія Довгаль відмітила, що туї вже давно потребували заміни: «Після корчування вибракуваних дерев, на місця, що звільнилися, ми висадимо блакитні ялини, які стануть окрасою центральної площі».

Можна спостерігати, як навесні працівниками КП «ВУКГ» активно проводиться щорічна висадка зелених насаджень, впорядкування клумб, створення квіткових композицій.

Це оновить існуючі зони відпочинку для містян, де можна прогулятися з дітьми, домашніми улюбленцями та насолодитися красою рідного міста. Адже комфорт ніжинців – це один із пріоритетів роботи місцевої влади.

 

Джерело: Facebook-сторінка Ніжинська міська рада

 

Приєднуйтесь до Телеграм каналу https://t.me/My_Nizhyn та Вайбер

Джерело: cheline.com.ua

Источник

Новости Чернигова