На Чернігівщині 15-річна дівчина вдруге стала мамою

У травні 15 річна Наташа Дядькова вдруге стала мамою.

 

І в неї тепер дві доньки.

 

Багато хто пам’ятає історію 13-річної Наталії з села Дроздівка на Куликівщині, котра 17 жовтня 2021 року народила доньку Поліну.

 

Батько дитини тоді ще 17-річний Сергій Коцюба. На нього правоохоронці завели кримінальну справу за сексуальні дії, вчинені щодо особи, яка не досягла чотирнадцяти років, незалежно від її добровільної згоди. Хлопцю загрожувало від десяти до п’ятнадцяти років тюрми. Враховуючи всі обставини, суд дав два роки умовно.

 

Матір’ю-одиначкою дівчина не стала. Батько записав дитя на себе. Та одружитися пара не змогла. Бо молода мама ще не досягла шлюбного віку. Він в Україні — з 18 років. Реєстрація шлюбу до 18 — тільки через суд.

 

Кілька років тому Наташа, її мати Людмила з молодшими дітьми Танею, Любою, Колею та Сергій Коцюба переїхали з Дроздівки у Городище, на Меншину. Узяли хату на виплату. Матір ходила на підробітки по людях, обробляла город, тримала курей та козу. Жили на дитячі гроші. Отримували гуманітарну допомогу. Сергій влаштувався на роботу на Городнянщині, бо має працювати.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ПОЛОГИ БЕЗ УСКЛАДНЕНЬ: НА ЧЕРНІГІВЩИНІ 13-РІЧНА ДІВЧИНКА НАРОДИЛА ДИТИНУ

 

«І Наталія, і її мама з дітьми у квітні від нас виїхали на Городнянщину. Там хлопець працює на фермі і їм надали будиночок. Чому від нас поїхали? Та тому, що їм за борги відрізали світло. Попереджали, попереджали, а тоді прийшли й відрізали. Наталія періодично їздила до Сергія», – каже староста Городища Тетяна Міщенко.

 

Тепер велика родина осіла у селі Розвинівка Тупичівської громади. Телефоном двічі бабуся, 33-річна Людмила Дядькова, повідомила, що новонароджену онучку назвали Ангелінкою.

 

Джерело – «Вісник Ч», авторка Валентина Остерська.

 

(Час Чернігівський)

 

Фото з мережі

 

Источник

Новости Чернигова