На Чернігівщині 7 серпня стартує сезон полювання на пернату дичину

7 серпня на території мисливських угідь Чернігівщини розпочнеться сезон полювання на пернату дичину.

Про це повідомляє Чернігівське обласне управління лісового та мисливського господарства.

Водно-болотні мисливські угіддя Придесення завжди приваблювали мисливців. Прикро, що через посушливе нинішнє літо попересихало багато річок і водойм. Качки переселилися до великої води. Та це не захмарило мисливцям очікуваної події: старту полювання.

Хоча для більшості з них головне не трофеї, а виїзд на природу, запашна юшка на березі річки чи озера й спілкування з друзями. Такий активний відпочинок додає чоловікам і бадьорості, і здоров’я. А у сьогоднішній нелегкий час мисливство ще й допомагає зняти психологічний стрес.

 

«Останні два місяці у мисливському відділі Чернігівського ОУЛМГ роїлося людей, як у вулику бджіл, — зазначав його начальник Микола Пиріг. — Приходили мисливці за картками обміну добутої дичини і порушень правил полювання».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: НА ЧАС ДРУГОЇ ЛИНЬКИ: З 1 СЕРПНЯ ДО 20 ВЕРЕСНЯ НА ЧЕРНІГІВЩИНІ НЕ МОЖНА ЛОВИТИ РАКІВ

Напередодні відкриття сезону проводилися профілактичні заходи. Мисливцям вкотре нагадувалося про неухильне виконання ними правил полювання, норм добування тварин та дотримання техніки безпеки при поводженні зі зброєю.

 

Наголошувалося на дотриманні учасниками полювань правил протипожежної безпеки, тому що у спекотному серпні у сіверських лісах склалася надзвичайно висока пожежна небезпека.

Щоб попереджати та виявляти порушників правил полювання, в області створені рейдові бригади.

Лісівники закликають мисливців до взаєморозуміння, щоб вони не розводили вогонь у лісах і дотримувалися техніки безпеки, коли тримають у руках зброю. І, звичайно ж, дбали про флору і фауну свого рідного краю. Тоді й полювання буде вдалим.

 

Фото — Чернігівське ОУЛМГ

Источник