На Чернігівщині чоловіка оштрафували на 850 гривень за підроблене посвідчення військовозобов`язаного

На Чернігівщині чоловіка оштрафували на 850 гривень за те, що надав поліцейським підроблене тимчасове посвідчення військовозобов'язаного.

 

Про це зазначається у вироку Чернігівського районного суду від 2 липня 2024 року, повідомляє Суспільне Чернігів.

 

Згідно з документом, йдеться про одруженого, безробітного, раніше не судимого жителя села Ряшки Прилуцького району. 19 травня правоохоронці під час розшуку громадян, які ухиляються від призову на військову службу за мобілізацією, попросили чоловіка надати документи. Посвідчення військовозобов`язаного, видане на його ім`я, виявилося підробленим.

 

При цьому, йдеться у судовому рішенні, військовий квиток засудженого виданий 17 червня 1998 року. Тимчасове посвідчення військовозобов`язаного йому не видавали.

 

«Під час досудового розслідування чоловік свою вину визнав. Засуджений не оскаржував встановлені досудовим розслідуванням обставини та згоден на розгляд обвинувального акту за його відсутності. Чоловіку роз`яснили, що у разі розгляду обвинувального акту у спрощеному порядку, він буде позбавлений права оскаржувати вирок», — йдеться у вироку.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: НА ЧЕРНІГІВЩИНІ ЧОЛОВІКА З ПЕРЕЛОМОМ КЛЮЧИЦІ ВИЗНАЛИ ПРИДАТНИМИ ДО СЛУЖБИ ТА ЗАСУДИЛИ ЗА УХИЛЕННЯ ВІД МОБІЛІЗАЦІЇ

 

Чоловіка визнали винним у використанні підробленого документа і призначили покарання — штраф у розмірі 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто 850 гривень.

 

 

Фото – ілюстративне

 

 

 

Источник

Новости Чернигова