На Чернігівщині діють графіки погодинних відключень світла – подробиці

На Чернігівщині впродовж доби 16 травня для промислових та побутових споживачів діятимуть графіки погодинних відключень електроенергії.

Про це повідомляє АТ «Чернігівобленерго».

«Із 00:00 16 травня Регіональний диспетчерський центр Центрального регіону НЕК «Укренерго» вводить граничні величини споживання електричної енергії та потужності для областей», – йдеться у повідомленні.

За необхідності для виконання цих вимог АТ «Чернігівобленерго», як й іншим операторам системи розподілу електроенергії, доведеться застосувати графіки погодинних відключень споживачів.

Читайте також: Окупанти намагалися атакувати об’єкти критичної інфраструктури на Прикарпатті: що відомо

Нагадаємо, графік погодинних відключень (ГПВ) застосовується з метою запобігання порушення режиму роботи енергосистеми України внаслідок дефіциту електричної потужності.

Обсяг ГПВ – не менш ніж 75% від максимального споживання електричної потужності області, які розподілені на шість рівних черг, які вводяться поетапно одна за одною.

У цей графік відключень заведені як побутові, так і промислові споживачі.

Повна інформація про графіки погодинних відключень в Чернігівській області міститься лише на офіційному сайті АТ «Чернігівобленерго». Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Раніше ми писали: ціна на електроенергію може зрости вже влітку — що відомо Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: Telegram
Viber
Facebook
Instagram

Источник

Новости Чернигова