На Чернігівщині до плетіння маскувальних сіток залучають безробітних. ФОТО

На Чернігівщині до плетіння маскувальних сіток для ЗСУ долучаються безробітні. Це один з видів суспільно корисних робіт, які організовуються в області службою зайнятості спільно з громадськими та благодійними організаціями.

 

Про це повідомляє Чернігівська обласна служба зайнятості на своїй сторінці у Facebook.

 

Загалом у цьому році на роботи з плетіння маскувальних сіток видано понад 500 направлень безробітним громадянам у 17 ОТГ області, найбільше – у Чернігівській, Борзнянській та Куликівській.

 

А нещодавно до цього списку додалася й  Городнянщина. Там сітки для ЗСУ виготовляють члени створеної на початку вересня благодійної організації «Розквітай». За їхніми підрахунками, вже сплетено понад 1,5 тис. квадратних метрів сітки. До цієї справи причетні й 37 безробітних, серед яких 5 внутрішньо переміщених осіб. На період участі у суспільно корисних роботах з ними укладається строковий трудовий договір. Оплата праці за відпрацьований повний місяць відсьогодні збільшилася з 6700 грн до 10 050 грн. З 1 січня 2024 року вона зросте до 10 650 грн, з 1 квітня 2024 року — до 12 000 грн.

 

 

ЧИТАЙТЕ  ТАКОЖ:  У ЛОСИНІВСЬКІЙ ГРОМАДІ НА НІЖИНЩИНІ ВІДКРИЛИ СУЧАСНИЙ ЦНАП

 

Безробітні також долучаються й до інших видів суспільно корисних робіт, зокрема до зведення фортифікаційних споруд, розбору завалів, приведення у належний стан об’єктів цивільного захисту, заготівлі дров тощо. Загалом службою зайнятості видано близько 7 тис. направлень. Відтак на Чернігівщині діє одна з найбільших у країні «Армій відновлення».

 

 

Фото – Чернігівська обласна служба зайнятості.

 

Источник

Новости Чернигова