На Чернігівщині мати загиблого воїна Владислава Грищенка, на лівій руці набила тату з фото сина

55-річна Валентина Грищенко з Сосниці, мати загиблого Владислава Грищенка, на лівій руці набила тату: фото сина і позивний «Мультік».

 

А ще купила машину, замовила номерний знак «Мультік», здала на права.

 

Про це повідомляє «Вісник Ч».

 

Восени минулого року, аби вулиця, яку перейменували на честь Владислава Грищенка, не була болотом, заплатила 3,5 мільйона гривень, щоб заасфальтували 350 метрів.

 

«П’ятий день, як зробила тату. Сьогодні зняла спеціальну плівку, яку клеять одразу після нанесення, мажу спеціальним кремом», –  говоримо телефоном третього червня, у понеділок.

 

«Тату зробила в середу, 29 травня. Мені подобається. Схоже на фото сина. Хочу, щоб моє дитя було ближче до мене. Майстриня Таня Троцик з Мени. В інтернеті бачила, як вона набивала портрет свого чоловіка. І мені так захотілося… За роботу вона не взяла нічого, тільки за розхідники. Можна сказати, на добровільних засадах. Це улюблене фото Владика. У телефоні на заставці стоїть, не міняю. Хотіла, щоб воно було на банері на площі в Сосниці», – розповіла жінка.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: НА ЧЕРНІГІВЩИНІ МАТИ ЗАГИБЛОГО ВОЇНА ЗААСФАЛЬТУВАЛА ЗА ВЛАСНІ ГРОШІ ВУЛИЦЮ, НАЗВАНУ НА ЧЕСТЬ СИНА

 

«Тепер на «Мультіку» їжджу. На «Хюндай Тюксон». Їздила в Чернігів у справах. Проїздили повз салон. Вова, знайомий, каже: «Давайте зайдемо, глянемо». Того ж дня і замовили. На електриці та бензині (гібрид). Щось схоже на джип. Повнопривідна. Усе в тій машині є. Не знаю, правда, навіщо воно мені, — сміється. — Усе комп’ютеризоване, але повністю ще не розібралася. Знаю, як двірники ввімкнути, де кондиціонер, як повороти ввімкнути. Як завести, поїхати і зупинитися. Більше мені нічого і не треба.

 

На водія вчилася в грудні минулого року. Одразу замовила і номерні знаки. Спочатку дали цифри. Допомагав товариш Влада. Чекали місяць. Обійшлося менше, ніж дві тисячі гривень, плюс реєстрація. До ключів замовила брелок — прапор України, на ньому напис «Мультік»», – сказала Валентина.

 

 

Источник

Новости Чернигова