На Чернігівщині планове завдання осіннього призову виконали на 100%

Планове завдання осіннього призову на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань в Чернігівській області виконали на 100%.

Про це повідомляє пресслужба Чернігівського обласного ТЦК та СП.

Так, призвали близько 500-т хлопців віком від 18 до 27 років. Їх розподілили до складу військових частин та установ Збройних Сил України, Нацгвардії, Державної спеціальної служби транспорту МОУ та Державної прикордонної служби України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В ЧЕРНІГОВІ 129 ЮНАКІВ СКЛАЛИ ВІЙСЬКОВУ ПРИСЯГУ. ФОТО

Нагадуємо, у 2022 році весняні та осінні призовні комісії розпочнуться з 1 квітня та 1 жовтня відповідно, а підготовчі заходи заплановано розпочати на місяць раніше цих дат.

Варто наголосити, що призвані військовослужбовці строкової військової служби не залучаються до виконання бойових завдань в зоні проведення Операції об’єднаних сил.

Натомість, вони залучаються до комплектування арсеналів, баз, складів, центрів зберігання боєзапасу та на посади, пов’язані із забезпеченням життєдіяльності військових частин у пунктах постійної дислокації (крім тих, які дислокуються у Донецькій та Луганській областях).

Фото — Чернігівський обласний ТЦК та СП.

Источник