На Чернігівщини поліцейські менш ніж за годину розшукали 11-річного хлопчика

3 листопада ввечері на лінію 102 звернулася схвильована жінка й повідомила про зникнення її малолітнього сина. Мати пояснила, що вдень хлопчик пішов на тренування в Ріпках й досі не повернувся додому. Родина проживає в селі і дитина повинна була приїхати додому шкільним автобусом.

Весь особовий склад відділення поліції № 2 (Ріпки) Чернігівського райуправління поліції негайно розпочав пошуки хлопчика. Правоохоронці перевіряли всі ріпкинські вулиці та прилеглі села. Менш ніж за годину поліцейські знайшли дитину на автобусній зупинці, забрали його до відділку, зігріли та напоїли гарячим чаєм. Роз’яснили хлопчині, що в будь-якій небезпечній ситуації необхідно одразу звертатися до поліції. У подальшому дитину передали матері, з якою поліцейські сектору ювенальної превенції провели профілактичну роботу.

Поліція закликає батьків пильнувати своїх дітей, особливо малолітніх, та не залишати їх без нагляду. Якщо ж дитина загубилась, не зволікайте, телефонуйте 102.

Джерело: Поліція Чернігівського району

Приєднуйтесь до Телеграм каналу https://t.me/My_Nizhyn та Вайбер Джерело: Поліція Чернігівського району Теги: На Чернігівщини, поліцейські, менш, ніж, за годину, розшукали, 11-річного, хлопчика

Источник

Новости Чернигова