На Чернігівщині попрощалися з чотирма військовими, які загинули на Сході. ФОТО

Сьогодні, 2 лютого, на Чернігівщині в останню путь провели чотирьох воїнів.

Про це повідомляє Чернігівський ТЦК та СП на своїй сторінці у Facebook.

Солдат Олександр Сілкін народився 15 липня 1970 року у селі Борківка. Тут ріс та навчався у місцевій середній школі. Після неї вступив у професійно-технічне училище №18, а по закінченню навчання працював будівельником у Чернігові.

До лав Захисників України Олександр долучився з перших днів повномасштабного ворожого вторгнення. Службу ніс у військовій частині А1815 на посаді сапера інженерно-саперного відділення.

27 січня під час виконання чергового бойового завдання поблизу населеного пункту Нескучне на Донеччині загинув.

Сержант Богдан Бондар народився 27 квітня 1988 року у Чернігові. У 2005 році закінчив місцеву СЗОШ №19, а з 2006-го по 2007-й роки проходив строкову військову службу. Протягом 2009-2014 років чоловік працював слюсарем з ремонту та обслуговування технологічних установок на «ОТКЕ» облтеплоенерго. Разом з тим, у 2011 році розпочав навчання  у Чернігівському державному інституті економіки та управління.

З 2015-го по 2016-й роки Богдан проходив службу за контрактом в одному з підрозділів ДПСУ, після його закінчення продовжив військову службу, але уже в лавах ВМС ЗС України до 2018-го року. У 2019-му наш земляк вкотре підписав контракт на проходження військової служби у лавах Збройних Сил, брав безпосередню участь в Операції об'єднаних сил на сході України, а у 2021 році повернувся до цивільного життя.

З початком повномасштабної війни Богдан не лишився осторонь, повернувшись до військової справи. Службу проходив у складі військової частини А0281 на посаді стрільця-номера обслуги взводу охорони бригадної артилерійської групи.

23 січня під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Кремінна на Луганщині загинув.

Попрощалися з Олександром та Богданом у Чернігові в Катерининській церкві, поховавши воїнів на кладовищі «Яцево» .

Старший солдат Микола Іващенко народився 9 серпня 1982 року у селі Тиниця. Тут навчався у місцевій школі, а після її закінчення проходив строкову військову службу. У 2015-му році чоловік вперше став на захист Батьківщини, брав участь в антитерористичній операції на сході України, а у 2015-му році повернувся до цивільного життя.

Останнім часом Микола працював у службі охорони в Києві, а у квітні 2022 року долучився до лав оборонців України вже в умовах повномасштабної війни. Службу ніс у складі військової частини А4574 на посаді старшого стрільця.

 

27 січня під час виконання бойового завдання поблизу села Кліщіївка на Донеччині загинув.

Попрощалися з земляком у Бахмачі, поховавши його на кладовищі рідного села. Вдома у Миколи залишилися батьки, брат та дружина.

Солдат Руслан Бронський народився 1 квітня 1981 року у Сосниці. Тут закінчив місцеву середню школу ім. Довженка.

У квітні 2022 року долучився до лав Захисників Батьківщини. Службу ніс у військові частині А4118 на посаді навідника відділення.

27 січня під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Новосілка на Донеччині загинув.

Попрощалися з земляком у Сосниці, поховавши його на центральну кладовищі. Вдома у Руслана залишились дружина та двоє дітей.

Источник

Новости Чернигова