На Чернігівщині попрощалися з двома солдатами, які загинули у боях на Сході

21 травня 2023 р.   220   0

19 травня на Чернігівщині попрощалися з двома солдатами: Павлом Варченком та Максимом Гаркавенком, які загинули у боях на Сході. Про це повідомляєЧернігівський обласний ТЦК та СП.

Солдат Павло Варченко народився 6 листопада 1985 року в селі Дідівці на Прилуччині. У 2002 році закінчив місцеву школу. Після неї вступив до Прилуцького гідротехнікуму, де навчався за спеціальністю «електрифікація».

Солдат Павло Варченко, який загинув у бою. ФОТО: Чернігівський обласний ТЦК та СП

Після першого курсу проходив строкову військову службу, потім продовжив навчання. Працював на Прилуцькому заводі «Пластмас» електриком.

У січні 2023 року Павло долучився до оборонців України. Служив у складі одного з підрозділів військової частини А1962 на посаді бойового медика

Прощання з військовим у Прилуках. ФОТО: Чернігівський обласний ТЦК та СП

14 травня під час виконання бойового завдання на Донеччині Павло загинув.

Попрощалися та поховали військового у Прилуках.

Солдат Максим Гаркавенко народився 18 листопада 1985 року в місті Новгород-Сіверський. Закінчив місцеву загальноосвітню школу №2. Вступив до Академії державної пенітенціарної служби у Чернігові.

Солдат Максим Гаркавенко, який загинув у бою. ФОТО: Чернігівський обласний ТЦК та СП

Після навчання служив в Новгород-Сіверській установі виконання покарань № 31 на посаді чергового-помічника начальника установи. Через деякий час звільнився та працював в місті Київ.

Після повномасштабного вторгнення Максим долучився до лав ЗС У. Служив у складі одного з підрозділів військової частини А2120.

Прощання з військовим у Новгороді-Сіверському. ФОТО: Чернігівський обласний ТЦК та СП

13 травня 2023 року під час боїв поблизу одного з населених пунктів Луганщини Максим загинув.

Попрощалися з військовим у Новгород-Сіверському та поховали на Центральному кладовищі.

Джерело