На Чернігівщині попрощалися з двома військовими — Миколою Петренком та Віталієм Приходьком

У Чернігові попрощалися з двома військовими — Миколою Петренком та Віталієм Приходько. Вони загинули під час виконання бойових завдань на Запоріжжі та Донеччині,- повідомляє Суспільне Чернігів.

Про це повідомляє Чернігівський обласний ТЦК та СП.

Солдат Микола Петренко народився 8 травня 1991 року в місті Суми. У 1998 році пішов до першого класу Сумської гімназії № 7. У 2003 році разом з родиною переїхав до Чернігова, де навчався в загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 35. Далі навчався в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка за спеціальністю «експериментальна фізика». Бувши студентом розпочав роботу в ІТ-сфері, в ній надалі і працював.

Солдат Микола Петренко. ФОТО: Чернігівський обласний ТЦК та СП

Був учасником Революції Гідності. У грудні минулого року долучився до одного з підрозділів військової частини А4030. Був на посаді командира відділення мінометної групи.

Прощання з військовим. ФОТО: Чернігівський обласний ТЦК та СП

Загинув 19 листопада 2023 року під час виконання бойового завдання на Запорізькому напрямку.

Попрощалися з військовим у Чернігові в Катерининській церкві, поховали на кладовищі Яцево.

Солдат Віталій Приходько народився 09 квітня 1989 року в селі Дніпровське на Чернігівщині. Навчався у місцевому ліцеї №16, а після нього  в Чернігівському державному механіко-технічному технікумі. Працював продавцем в магазині «Електрон» та у ТОВ «Спорттехніка».

Після початку повномасштабної війни був у складі одного з підрозділів військової частини А4350 на посаді навідника — номера обслуги артилерійського взводу.

Солдат Віталій Приходько. ФОТО: Чернігівський обласний ТЦК та СП

Загинув 2 грудня 2023 року під час виконання бойового завдання на Донеччині.

Попрощалися з військовим у Чернігові в соборі Михайла і Федора, поховали на кладовищі Яцево.

Джерело: Суспільне Чернігів

  Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: Telegram Viber Facebook Instagram Джерело: suspilne.media Теги: На Чернігівщині, Попрощалися, З двома, Військовими, Миколою, Петренком, Віталієм, Приходьком

Источник

Новости Чернигова