На Чернігівщині прокладають «дорогу смаку» — медом, пивом і пасочками. ФОТО

«Дорога смаку Чернігівщини» – проєкт під такою назвою упродовж півтора місяця об`єднав 18 учасників — операторів сфери «зеленого» туризму, виробників вина, соків, шоколаду та інших екопродуктів області.

Про це повідомляє прес-служба облдержадміністрації.

Групу у мережі Facebook утворили за результатами презентаційної зустрічі-воркшопу «Дорога смаку Чернігівщини» як інструмент розвитку сільських територій». Захід провели у Чернігові 12 березня за участі експертів проєкту ЄС «Підтримка розвитку системи географічних зазначень в Україні» та представників міжнародної спільноти Slowfood.

«Дорога смаку Чернгівщині» має на меті розвиток Чернігівщини як туристично і гастрономічно привабливої території на національному та міжнародному рівнях. Для цього вже змодельована карта маршруту, що відображає комплексну гастро-туристичну пропозицію сільських територій області та допомагає туристу в ній зорієнтуватися. Принагідно проєкт сприятиме створенню нових робочих місць у сфері туризму.

Як зазначала ініціаторка проєкту, голова облдержадміністрації Анна Коваленко, на Чернігівщині є більше 50 виробників унікальних харчових продуктів і напоїв, серед яких сировари, виробники м'ясних делікатесів, продуктів та напоїв з меду, органічних фруктових соків, хліба та випічки.

Підприємці та ентузіасти, що увійшли до ініціативної групи, стануть ядром проєкту. Серед учасників – мережа броварень ПрАТ «АБІНБЕВ Ефес Україна», крафтова виноробня ТОВ «Виноман», агросадиба «Соколиний хутір» і навіть відомий чернігівський гід Ервін Міден.

«Дорога смаку Чернігівщини» передбачає своєрідний симбіоз не лише виробників продуктів харчування та напоїв, а й гідів, рестораторів, господарів садиб та готелів. Тобто, наприклад, побувавши у Новгороді-Сіверському, турист зможе не лише оглянути історичні пам’ятки і краєвиди, а й скуштувати та купити як сувенір «Сіверські меди». Або після екскурсії в Чернігові поїхати в село Отрохи, що лише за 60 км від обласного центру, де поласувати делікатесними равликами чи в Количівці — екопродуктами та запашними трав’яними чаями на будь-який смак, — розповіла радниця голови ОДА з питань туризму Ксенія Вехетек.

Наразі «Дорога смаку Чернігівщини» просуває актуальний продукт до свята Великодня – пасочки на замовлення від учасника групи, кафе «Лаванда» з Городні.

Фото – група ініціативи у Facebook

Источник