На Чернігівщині провели в останню путь двох захисників

Двоє воїнів повернулися «на щиті»: 28 травня на Чернігівщині їх провели в останню путь. Про це повідомляють у Чернігівському обласному ТЦК та СП.

Солдат Бєлявський Олексій Олександрович народився 5 червня 1987 року у Бобровиці, де ріс та навчався у місцевій загальноосвітній школі.

Після її закінчення вступив до Ніжинського агротехнічного інституту. Протягом життя працював водієм та дуже захоплювався автомобілями. З часом став далекобійником, але з перших днів повномасштабної війни покинув цивільне життя та долучився до лав оборонців Батьківщини. Службу ніс у складі одного з підрозділів військової частини А1815 та разом з побратимами віддано боронив Батьківщину від російських окупаційних військ.

На жаль, 20 травня 2023 року під час виконання бойового завдання на Донеччині Бєлявський Олексій загинув.

Молодший сержант Бережний Сергій Миколайович народився 16 серпня 1984 року також у Бобровиці. Середню освіту здобув у Бобровицькій середній загальноосвітній школі, останнім часом працював водієм у ФОП «БАРАНЧУК».

На захист України Сергій став з перших днів повномасштабної війни. Рідну землю боронив у складі одного з підрозділів військової частини А1815 на посаді командира відділення одного з взводів підрозділу. Протягом цього часу наш земляк сумлінно виконував свій військовий та громадянський обов’язок, захищаючи територіальну цілісність та недоторканість Батьківщини.

На жаль, 20 травня 2023 року під час боїв поблизу одного з населених пунктів Донеччини Бережний Сергій загинув, отримавши травми, які виявилися несумісними з життям.

Попрощалися з Бєлявським Олексієм та Бережним Сергієм на їх малій батьківщині, поховавши воїнів-земляків на місцевому кладовищі Бобровиці.

Не забудемо Героїв! Не пробачимо ворогам! Долучайся до оборонців України, аби помститися за полеглих земляків та зберегти памʼять про них у серцях вільних та незалежних українців!

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Tags

Источник