На Чернігівщині провели в останню путь відомого далеко за межами Чернігівщини бізнесмена — Анатолія Бондаря

Нині такий час, що сумні новини отримуємо щодня. Зокрема, нещодавно стало відомо про раптову смерть на 66-му році життя Анатолія Бондаря. Він був ключовим бенефіціаром і головою наглядової ради ПАТ «Слов’янські шпалери – КФТП», власником комплексу «Бреч» та іншого бізнесу.

Голова Корюківської громади Ратан Ахмедов, сповіщаючи про смерть видатного земляка, написав у Фейсбуці, що для Анатолія Бондаря Корюківка була в кожному ударі серця, і це правда.

«Для нас це була епохальна людина. Бо справою його життя був розвиток Корюківки і Корюківщини. Є багато таких містечок, як наше, але в 90-х роках якірні підприємства там були втрачені, вирізані на металобрухт і продані. А в нас завдяки Анатолію Олександровичу підприємство працює, розвивається і розвиваються довкола інші бізнеси. І нині дуже важливо, щоб наше місто, яке розташовується за 30 кілометрів від кордону із Росією, розвивалося, а бюджет громади, суттєва частина якого спрямовується на потреби оборони, поповнювався», – каже Ратан Ахмедов.

Анатолія Бондаря він також називає найбільшим меценатом громади та найвідповідальнішим платником податків із реального сектору економіки.

«Підприємства Анатолія Бондаря завжди були прикладом, як треба сплачувати податки. Вони все сплачували легально і в повному обсязі, як і чесно виплачували гідну зарплату працівникам. Наприклад цьогоріч, у нинішніх непростих обставинах, підприємство допомогло громаді майже п’ятьма мільйонами гривень, завдяки чому зробили ремонт дороги одного із в’їздів до міста, що був у жахливому стані. Там не тільки підприємство Анатолія Олександровича розташовується, а й живуть люди, їздить комунальний транспорт. Так само ми попросили майже на шість мільйонів гривень проавансувати податки, щоб ми могли розрахуватися з ремонтом зруйнованих мостів, які в нас у громаді є. Анатолій Олександрович на це погодився, і кошти надійшли наперед.

Згадуються і будуть згадуватися всі його уроки та настанови. Їх можна описати двома словосполученнями – це розвиток громади і благополуччя людей. Ці дві складові пов’язані між собою. І без них неможливе майбутнє», – зауважує Ратан Ахмедов.

Тож не дивно, що остання розмова голови громади з Анатолієм Олександровичем була про інвестиції в Корюківщину. Між тим, Ратан Ахмедов каже, що Анатолій Бондар ніколи не втручався у справи міста та не диктував, що робити.

«Місто саме зверталося до нього по поради, а в більшості випадків – по допомогу. Адже це був наставник», – сказав Ратан Ахмедов.

Свій вічний спочинок Анатолій Бондар знайшов у селі Бреч. Натомість найкращою пам’яттю про нього, на думку Ратана Ахмедова, має стати продовження справ, розпочатих Анатолієм Бондарем в ім’я розвитку рідного краю та України. 

Ірина Осташко

Джерело: cheline.com.ua Теги: На Чернігівщині, провели, в останню, путь, відомого, далеко, за межами, Чернігівщини, бізнесмена, Анатолія, Бондаря

Источник

Новости Чернигова