На Чернігівщині реалізується пілотний проєкт з управління відходами руйнувань внаслідок бойових дій

Чернігівщина – одна з найбільш постраждалих територій, яка зазнала масштабних руйнувань у перші місяці повномасштабного вторгнення.

За цей час в області утворилося більш ніж 14 тис. тонн відходів від руйнувань будівель та споруд.

Нині у Чернігівській області впроваджується пілотний проєкт UA114 «ReThink: Рекомендації щодо управління відходами руйнувань на прифронтових територіях», який реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку USAID «Зміцнення громадської довіри (UCBI)».

Про це повідомляє прес-служба ОВА.

Діяльність проєкту спрямована на залучення зацікавлених сторін до розробки методичних рекомендацій щодо визначення обсягу відходів руйнувань, що надалі сприятиме більш ефективному та послідовному процесу відновлення та відбудови.

Днями представники Департаменту екології та природних ресурсів ОДА спільно з громадською організацією ReThink та представниками ТОВ «Енергетично-дорожнє будівництво» провели робочу зустріч на території Киселівської громади. Там оглянули зруйновані об’єкти інфраструктури та локацію місця тимчасового зберігання відходів від руйнувань під час воєнного стану.

Заходи з відновлення на території згаданої громади здійснюються в рамках реалізації програми розвитку ООН в Україні (ПРООН) «Екстренне знешкодження вибухонебезпечних предметів та розчищення завалів».

Источник

Новости Чернигова