На Чернігівщині самогубець вистрелив у себе з мисливської рушниці: його врятували лікарі

До хірургічного відділення Ніжинської лікарні ім. М. Галицького доставили чоловіка з вогнепальним пораненням грудної клітки.

Пацієнт зробив спробу самогубства за допомогою мисливської рушниці. За словами цілився собі в серце.

Про це повідомляє Ніжин.City.

Чоловіка врятували лікарі.

«У ході операції було виявлено поранення легені, а також повністю роздроблені на дрібні уламки два ребра. Серце, на щастя, не постраждало. Після зашивання рани легені, зупинки кровотечі та видалення уламків ребер створився дефект грудної клітки, який зашити вузловими швами було неможливо. І тут виникло рішення: чому б не використати сітку зі спеціальним покриттям, яку використовують при лапароскопічній герніопластиці гриж живота?

Спеціальне покриття дозволяє цілком безпечно та без всілякої шкоди контактувати з органами черевної порожнини. Тож, помістивши сітку у плевральну порожнину, дефект було успішно закрито. Пацієнт швидко одужував та був виписаний із стаціонару в задовільному стані.

Раніше таких операцій на базі нашої лікарні не проводилось. Експериментальний хід операції пройшов доволі успішно. Маю надію, що пацієнт буде цінувати цей другій шанс, який подарувала йому доля», – розповів завідуючий хірургічним відділенням, хірург вищої категорії Олег Бойко.

Фото з мережі

Источник

Новости Чернигова