На Чернігівщині судили прихильника “русского мира”

50-річного Валентина Ладонька з села Рудка Чернігівського району Деснянський районний суд Чернігова визнав винним у колабораціонізмі.

В області винесли ще один вирок за новою статтею Кримінального кодексу України — «Колабораційна діяльність». Вона була введена в березні.

Судом встановлено, що Ладонько, усвідомлюючи, що на всій території України введено воєнний стан, 17 березня вранці біля магазину, у присутності односельців, заперечував збройну агресію проти України.

Та говорив: «…росіяни прийшли нас звільнити від нацистів, принесли нам мир та добробут», «…вбивають?… то так треба, щоб було добре жити далі» і тому подібну маячню.

Справу розглянули у спрощеному порядку. Без учасників провадження, оскільки обвинувачений у присутності захисника підписав заяву, де беззаперечно визнав винуватість.

Враховуючи визнання вини, суд призначив покарання у вигляді позбавлення права обіймати посади в органах державної влади, державного управління, місцевого самоврядування чи з надання публічних послуг строком на 10 років. Саме така санкція частини першої статті 111-1. Не ув’язнення і не обмеження волі. Так що за свій язик відбувся мужик переляком і судимістю. А право займати посади йому не треба. Він і раніше їх не займав. Щоб заробити, ходить по односельцях: кому сіно допоможе скласти, кому дрова порубати чи худобу відпасти.

Живе з матір’ю і братом-інвалідом. Якби частіше бував тверезим, то такого б привселюдно не нагородив.

50-річного Валентина Ладонька з села Рудка Чернігівського району Деснянський районний суд Чернігова визнав винним у колабораціонізмі.

cntime.cn.ua

Приєднуйтесь до Телеграм каналу https://t.me/My_Nizhyn та Вайбер

 

Источник

Новости Чернигова