На Чернігівщині в останню путь провели двох земляків — лейтенанта Василя Довбню та штаб-сержанта Євгенія Зеленкова

Сьогодні Чернігівщина провела в останню путь двох земляків — лейтенанта Василя Довбню та штаб-сержанта Євгенія Зеленкова, які загинули 31 серпня.

Про це повідомляє Чернігівський обласний ТЦК та СП на своїй сторінці у Facebook.

Василь Довбня народився 14 січня 1996 року в селі Блистова Новгород — Сіверського району. Тут закінчив Блистівський навчально-виховний комплекс, після чого з 2013 по 2019 рік навчався на історичному факультеті в Київському національному університеті імені Т.Г.Шевченка. Брав активну участь у студентському житті, грав в КВК та був учасником Ліги Сміху.

У 2013 році став одним із учасників Революції Гідності, а 24-го лютого 2022 року одним із перших добровільно вступив до лав Збройних Сил України. У складі 17-го окремого мотопіхотного батальйону він мужньо боронив Київ, потім вирушив на Донеччину.

Добрий та веселий — саме таким пам'ятають Василя рідні та друзі. Він завжди об'єднував навколо себе людей, піклувався про близьких, і навіть вирушивши на чергове завдання, писав рідним та друзям, щоб ті трималися та не хвилювалися.

31 серпня під час бою на Херсонщині Довбня Василь загинув, до останнього борючись за світле майбутнє рідної Батьківщини! Сьогодні рідні та близькі провели полеглого воїна в останню путь, вшанувавши його світлу пам'ять та поховавши на малій Батьківщині в селі Блистова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: МАЙЖЕ 9 ТИСЯЧ УКРАЇНСЬКИХ ГЕРОЇВ ЗАГИНУЛИ У ВІЙНІ З РФ, – ЗАЛУЖНИЙ

Євгеній Зеленков народився 1 травня 1973 на Городнянщині. Після початку повномасштабного ворожого вторгнення він так само як і Василь вирішив долучитися до Захисників України, тож потрапив до складу військової частини А4053 на посаду водія механізованого взводу.

31 серпня під час виконання чергового бойового завдання неподалік села Опитне на Донеччині Євген Зеленков загинув… Вдома на нього чекали дружина та двоє дорослих синів.

Сьогодні вони разом з друзями та побратимами Євгенія востаннє попрощалися з ним. Небайдужі містяни зустріли Героя-земляка живим коридором, долучившись до церемонії прощання та поховавши його на місцевому кладовищі Городні.

Фото — Чернігівський обласний ТЦК та СП

Источник